укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»).
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.

В читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. та бібліотекарем центральної районної бібліотеки Никифоровою А.С. була проведена година – реквієм «Під чорним крилом біди».

02.03.2017
Видатний байкар України
02 березня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею була проведена  літературна година під назвою «Видатний байкар України»
01.03.2017
Змагання
28 лютого 2017 року в ліцеї проведені змагання «Веселі старти» серед навчальних груп.  
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»

15 лютого 2017 року в читальній залі ліцею була проведена година пам'яті  «Афганістан – моя кривава рана»,  до річниці виведення Радянських військ з території Афганістану.

15.02.2017
Попередження суїцидальних проявів
14 лютого 2017 року була проведена бесіда та індивідуальна  консультація з учнями ліцею
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
30.01.2017 року в читальній залі Куп'янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була проведена година вшанування  пам'яті юнаків, які загинули у бою під Крутами 
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
24 січня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була  проведена історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…». 
Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»). Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування. Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»).

Тракторист – машиніст сільськогосподарського виробництва (категорії «А1», «А2»).
Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування.
Водій автотранспортних засобів (категорія «С1»)

Здобуття професії - важливий етап в житті кожної людини. Знайти своє місце в сучасному бурхливому сьогоденні і не помилитись у виборі - таке завдання стоїть перед кожним випускником школи. Тому запрошуємо ознайомитись з професіями, спеціалістів з яких готує наш навчальний заклад. 
На сьогодні Україна без власного виробництва сучасної високопродуктивної, економічно обґрунтованої сільськогосподарської техніки, харчової та переробної промисловості не може успішно конкурувати на світовому ринку сільськогосподарської продукції і продуктів харчування.

Честь і слава хліборобам,
Що живуть в моїм селі!
Хлібороби хліб там роблять,
Знайте й ви про це малі.

Хліборобство - одне з перших ремесел, одна з самих давніх професій на землі. Пройшли тисячоліття, але хлібне зерно і зараз залишається чудом природи. Маленьке зернятко, що важить тридцять п’ять - сорок міліграмів, зібрало в собі найцінніші, найнеобхідніші для нашого організму речовини. Зібрало тепло сонячних променів, соки землі, ласку дощів і мудрість орача, його працю, знання, творчість. Ось цієї професії навчали і навчають в Куп’янському ПАЛ. 

В пору літню, в час осінній,
Навесні - в гарячий час
Косять, жнуть вони і сіють,
Лани орють - в котрий раз!

Трактор є одним з енергетичних засобів виконання різноманітних фізичних робіт не тільки в сільському господарстві, а й в інших галузях народного господарства. Сьогодні, коли державні, колективні і фермерські господарства мають різноманітну вітчизняну і зарубіжну сільськогосподарську техніку, подальше зростання виробництва продукції, зміцнення економіки України залежить від рівня кваліфікації механізаторських кадрів.
Тракторист-машиніст повинен досконало знати конструкцію трактора, його вузлів, кваліфіковано та своєчасно виконувати регулювальні роботи і технічне обслуговування, вміло виявляти та усувати несправності.
Велика роль належить слюсарю з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування - провідній особі в технічній службі автотранспортних підприємств. Щоб машина запрацювала, її потрібно зібрати, налагодити, відрегулювати, випробувати і ремонтувати. Все це справа слюсаря - і чим складніша машина, тим вища кваліфікація слюсаря. Це одна з важливих професій, тому що, якими б не були досконалими інструменти, завжди буде потрібна людина з «розумними» руками. Це особливо потрібно зараз, коли парк техніки поповнюється моделями різних світових фірм.
В процесі ремонту від слюсаря вимагається терпеливість, інтерес до самого процесу роботи з інструментом. Деякі вважають роботу слюсаря не творчою, потребуючої лише грубої сили. Насправді це зовсім не так. Ряд досліджень показав, що практичний розум, скоріше, не простіший, а складніший, ніж теоретичний. Адже практичні завдання часто доводиться вирішувати в різних умовах, в обмежений час.
Набути професію тракториста - машиніста, слюсаря з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування та водія  можна в нашому ліцеї.
Великою перевагою цієї професії є те, що, оволодівши нею, людина може знайти роботу як в державному, так в приватному секторі виробництва, або зайнятись індивідуальною трудовою діяльністю.

Навчатися даної професії в нашому ліцеї –
корисно і престижно!ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"