укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Спортивна робота
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.

В читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. та бібліотекарем центральної районної бібліотеки Никифоровою А.С. була проведена година – реквієм «Під чорним крилом біди».

02.03.2017
Видатний байкар України
02 березня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею була проведена  літературна година під назвою «Видатний байкар України»
01.03.2017
Змагання
28 лютого 2017 року в ліцеї проведені змагання «Веселі старти» серед навчальних груп.  
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»

15 лютого 2017 року в читальній залі ліцею була проведена година пам'яті  «Афганістан – моя кривава рана»,  до річниці виведення Радянських військ з території Афганістану.

15.02.2017
Попередження суїцидальних проявів
14 лютого 2017 року була проведена бесіда та індивідуальна  консультація з учнями ліцею
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
30.01.2017 року в читальній залі Куп'янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була проведена година вшанування  пам'яті юнаків, які загинули у бою під Крутами 
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
24 січня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була  проведена історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…». 
Спортивна робота

Спортивна робота

Фізичне виховання це безперервний процес виховання і навчання, що є суттєвим фактором розвитку учнів, зміцненню їх здоров’я і формування здорового способу життя.
Згідно з календарним планом спортивно-масових заходів в ліцеї проводяться змагання з пляжного волейболу, міні-футболу, настільного тенісу, легкої атлетики; спортивно-масові заходи: Дні здоров’я, «Козацькі розваги», «Веселі старти», Спортивні вікторини, Спортивне свято «Нумо, хлопці», «Нумо, дівчата», туристичні походи.
Збірні команди ліцею беруть участь у міській Спартакіаді серед середніх спеціальних учбових закладів міста, а також в обласній Спартакіаді «Спорт протягом життя» серед учнів ПТНЗ Харківської області.
Фізкультурно-оздоровча робота в ліцеї – це систематична організаційна робота з розвитку фізичних можливостей учнів.

ЗАГАЛЬНОЛІЦЕЙНИЙ ДЕНЬ ЗДОРОВ'Я

 

ПЕРШІСТЬ МІСТА
СЕРЕД СПЕЦІАЛЬНИХ СЕРЕДНІХ УЧБОВИХ ЗАКЛАДІВ  (БРОНЗОВІ ПРИЗЕРИ)

 


ВЕСЕЛІ СТАРТИ

 


В здоровому тілі - здоровий дух. Учні Куп’янського професійного аграрного ліцею відзначали  14 вересня День  Здоров'я,  змагаючись на центральному міському пляжі. .

Проведення Дня Здоров’я в ліцеї у вересні – багаторічна традиція, актуальність якої не зникне ніколи, бо здоровий образ життя  – запорука довголіття  та існування без хвороб.


Дуже цікаво та змістовно в дружній атмосфері проходили змагання. Учні активно брали участь у декількох видах програми: перетягування канату, піднімання гирі, футбол, волейбол, а на останнє  – конкурс кашоварів.


За звання найсильнішої та найвмілішої змагалося 9 команд. Це було дійсно спортивне свято! Святковий настрій, хвилювання уболівальників за свою команду створили особливу атмосферу, яка відчувалася протягом усього дня.
 

         10 грудня 2013 року на базі ВПУ – 25 м. Харкова відбувся турнір з настільного тенісу серед учнів ПТНЗ Харківської області.  Збірна команда ліцею  у складі: Сизонова  Владислава  та Лифар Руслана   посіла 18 місце. Вітаємо переможців!

 

 
            20 грудня 2013 року збірна команда ліцею у складі: Малєвої  Євгенії, Сизонова Владислава, Лифаря Руслана приймали участь у першості міста з настільного тенісу серед вищих учбових закладів І – ІІ рівня акредитації та середніх спеціальних навчальних закладів м. Куп’янська в залік Спартакіади у 2013/2014 навчальному році на базі ЗОШ № 1.

 Збірна команда ліцею посіла п’яте місце.  Вітаємо переможців!


 

        Виховання правильного ставлення до свого здоров’я починається  з перших днів   навчання в ліцеї. Так, стало вже традицією проводити на початку навчального року загальноліцейний День здоров’я на березі мальовничого Оскола. Учні брали участь в спортивних змаганнях, варили козацький куліш. Атмосфера радості, співпереживання, сонячна погода, свіже повітря сприяли активному відпочинку. 

    
23.09.2014 року та 30.09.2014 року Куп’янський професійний аграрний ліцей приймав участь у  міській Спартакіаді з масових видів спорту серед ССНЗ та ВНЗ І-ІІ рівня акредитації під гаслом: «Здорова молодь – здорова нація».

          Команди нагороджені грамотами та баскетбольними м’ячами.

      19 січня 2015 року працівники ліцею прийняли участь в загальноміському обрядовому  святі "Водохрещення", яке відбулося на міському пляжі. В програмі було: Богослужіння Протоієрея кафедрального Свято-Миколаївського Собору отця Анатолія, освячення води, традиційне купання в ополонці.
Спортивне свято "Нумо, хлопці!"

 

  Згідно плану спортивно – масової і оздоровчої роботи ліцею, 03.03.2015 року проведені спортивні змагання «Нумо, хлопці!» В програмі шість конкурсів. Всі були в захваті  від конкурсу силачів, в якому юнаки групи   ТР-55С продемонстрували свою силу та вправність. Своє вміння  працювати організовано в колективі, показала група ТР-54С – вони переможці. Всі учасники змагань нагороджені грамотами та солодкими призами.


                                                                         День здоров'я - 2015

 

Підсумком фізкультурно – оздоровчої роботи в ліцеї, став загальноліцейний День здоров’я. На березі мальовничого Оскола учні варили козацький куліш, брали участь у змаганнях з футболу, волейболу, піднімання гирі, перетягування каната. Сонячна погода, свіже повітря, атмосфера радості і співпереживання сприяли активному відпочинку. 

   Згідно плану спортивно -  масової і оздоровчої роботи, в ліцеї 09.02.2016 року проведені спортивні змагання «Нумо, хлопці!».

   В програмі змагань – шість конкурсів. Учні були в захваті від конкурсу  «Силачі», в якому юнаки першого курсу групи ТР-57С краще всіх продемонстрували свою силу, вправність, спритність, а вміння працювати організовано в одній команді показали учні третього курсу групи ТР-55С.

 

   Всі команди груп нагороджені грамотами і солодощами.


ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"