укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Соціальні питання
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.

В читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. та бібліотекарем центральної районної бібліотеки Никифоровою А.С. була проведена година – реквієм «Під чорним крилом біди».

02.03.2017
Видатний байкар України
02 березня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею була проведена  літературна година під назвою «Видатний байкар України»
01.03.2017
Змагання
28 лютого 2017 року в ліцеї проведені змагання «Веселі старти» серед навчальних груп.  
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»

15 лютого 2017 року в читальній залі ліцею була проведена година пам'яті  «Афганістан – моя кривава рана»,  до річниці виведення Радянських військ з території Афганістану.

15.02.2017
Попередження суїцидальних проявів
14 лютого 2017 року була проведена бесіда та індивідуальна  консультація з учнями ліцею
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
30.01.2017 року в читальній залі Куп'янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була проведена година вшанування  пам'яті юнаків, які загинули у бою під Крутами 
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
24 січня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була  проведена історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…». 
Соціальні питання

  Соціальна робота в Куп’янському професійному аграрному ліцеї полягає в тому, щоб надавати учнівській молоді підтримку, допомогу, здійснювати соціальну корекцію та проводити реабілітацію з метою створення сприятливих умов для самореалізації учнів. Також спрямована на сприяння працевлаштуванню, підготовці учнів до сімейного життя та профілактиці негативних явищ (правопорушень, наркоманії, алкоголізму та інших захворювань).  Тому в ліцеї адміністрація, майстри виробничого навчання, класні керівники сприяють взаємодії навчальних закладів, сім'ї, служб у справах неповнолітніх, соціального захисту, центрів соціальних служб для молоді, кримінальної міліції та інших підрозділів державних служб з метою адаптації учнівської молоді до вимог соціального середовища і створення сприятливих умов для її розвитку.
    Велика увага в ліцеї приділялась профілактиці негативних явищ в молодіжному середовищі, вихованню в учнів негативного ставлення до вживання алкоголю, наркотичних речовин, тютюнопаління, правовій освіті.
   Робота з превентивного виховання в ліцеї ведеться на належному рівні, і кількість злочинів та правопорушень– зменшилась. Організувалися зустрічі учнів з працівниками міліції, суду, прокуратури, ДАІ. Проводилися відкритий перегляд літератури в бібліотеці «Шляхами права»; зустріч за круглим столом: «Вплив наркотичних речовин на здоров’я дитини» ( зустріч з наркологом). Забезпечувалося змістовне дозвілля та відпочинку учнів під час зимових канікул. Зустріч з лікарем-наркологом та проведення бесіди і акції: «Тверезість – запорука здоров’я»


     


ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"