укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Охорона праці
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.

В читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. та бібліотекарем центральної районної бібліотеки Никифоровою А.С. була проведена година – реквієм «Під чорним крилом біди».

02.03.2017
Видатний байкар України
02 березня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею була проведена  літературна година під назвою «Видатний байкар України»
01.03.2017
Змагання
28 лютого 2017 року в ліцеї проведені змагання «Веселі старти» серед навчальних груп.  
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»

15 лютого 2017 року в читальній залі ліцею була проведена година пам'яті  «Афганістан – моя кривава рана»,  до річниці виведення Радянських військ з території Афганістану.

15.02.2017
Попередження суїцидальних проявів
14 лютого 2017 року була проведена бесіда та індивідуальна  консультація з учнями ліцею
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
30.01.2017 року в читальній залі Куп'янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була проведена година вшанування  пам'яті юнаків, які загинули у бою під Крутами 
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
24 січня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була  проведена історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…». 
Охорона праці

Охорона праці

    З метою формування в учнів знань та навичок безпечного користування газом у побуті з 02.10.2012 по 31.10.2012 в Куп’янському професійному аграрному ліцеї було проведено Місячник безпеки використання газу у побуті. 
     В рамках Місячника  безпеки використання газу у побуті було проведено: виховні та інформаційні години «Ознаки витоку газу», «Дії при виявленні запаху газу»; презентації «Газ у побуті», «Блакитне паливо»; конкурси малюнків, рефератів, виставки стіннівок «Правила безпечного використання газу у побуті».
    На батьківських зборах класні керівники та майстри виробничого навчання провели роз’яснювальну бесіду щодо безпечного користування газом у побуті.
    В читальній залі  оформлено виставку тематичної літератури «Газ у побуті», «Правила користування газом у побуті», в навчальних кабінетах оформлено куточки «Обережно, газ».
    Організовано зустрічі   учнів та працівників ліцею з майстром ГАВР Куп’янського філіалу ПАО «Харків газ»  Куропатенком  Ю.В.
    Корисним та цікавим було відвідування учнями  першого курсу музею Куп'янського РУ ГУ МНС України в Харківській області.

 

 

 

 

 

 

 


     В ліцеї проводиться достатня робота з вивчення та дотримання вимог законодавчих і нормативних актів з охорони праці.
     Для здійснення організаційно – технічних, санітарно – гігієнічних, соціально – економічних заходів, спрямованих на запобігання нещасних випадків та аварій, в ліцеї створено службу з охорони праці.
     З метою профілактики травматизму, створення здорових те безпечних умов для здійснення освітньої діяльності в ліцеї розроблені заходи з покращення стану умов праці, пожежної безпеки та електробезпеки.
     В ліцеї проводяться вступні, первинні, повторні та позачергові інструктажі з працівниками та учнями.
     Навчальні кабінети, майстерні, лабораторії відповідають вимогам охорони праці, пожежної безпеки та виробничої санітарії.
     У Куп’янському професійному аграрному ліцеї була проведена робота з охорони праці та безпеки життєдіяльності « Щодо попередження травмування на електрообладнанні » та « Користування побутовими електроприладами ».

     Класні керівники груп ліцею провели класну годину на тему «Урок електробезпеки». Майстри в/н у своїх групах провели інструктаж «Правила користування побутовими електричними приладами». «Звільнення потерпілого від дії електричного струму».

     Також була організована виставка наочностей з електробезпеки.

     Виставку відвідали учні ліцею. Ознайомилися з плакатом « Засоби електробезпеки » та виставковою літературою.


 

 

         Напередодні Новорічних свят та святкових вихідних днів в Куп’янському професійному аграрному ліцеї були проведені інструктажі: майстрами в/н з учнями ліцею первинний з безпеки життєдіяльності та керівниками структурних підрозділів ліцею з працівниками позаплановий з безпеки життєдіяльності щодо попередження травматизму.

 

    Інженер з охорони праці Гузевата О.В. провела позаплановий інструктаж з працівниками адміністративного підрозділу згідно наказу по ліцею.     10 січня 2014 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї відбулось засідання педагогічної ради «Про підсумки педагогічної  діяльності ліцею за І семестр 2013/2014 н. р. та напрями підвищення ефективності роботи з якісної підготовки кваліфікованих робітників».  Виступали заступники директора ліцею, методист, майстри в/н та класні керівники. Зі звітом про стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності учасників навчального процесу за І семестр виступив інженер з охорони праці ліцею Гузевата О.В.

     Вона звітувала, що протягом І семестру 2013/2014 н. р. в ліцеї не було зареєстровано жодного нещасного випадку під час навчально-виховного процесу та невиробничого характеру, тому що колектив ліцею проводив щоденну роботу з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

    

 

 

 

          В зв’язку з погіршенням погодних умов (ожеледиця, таїння снігу, падіння бурульок з дахів) майстрами в/н та класними керівниками Куп’янського професійного аграрного ліцею був проведений позаплановий інструктаж з безпеки життєдіяльності (правила поведінки при ускладненні погодних умов) з учнями груп з метою попередження травматизму серед учнів.

           З метою попередження загибелі і травмування учнів та працівників ліцею від несанкціонованого поводження з вибухонебезпечними предметами, керівниками структурних підрозділів ліцею, майстрами в/н та класними керівниками 13.03.2014 року були проведені позапланові інструктажі з безпеки життєдіяльності за інструкцією «Про порядок дій населення при виявленні вибухонебезпечних предметів» 

 З метою дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки  і на виконання Закону України " Про охорону праці " один раз на шість місяців в Куп’янському професійному аграрному ліцеї проводяться повторні інструктажі з охорони праці, пожежної та електробезпеки.

      21.03.2014 року відповідальний за електрогосподарство ліцею Котлюба С.О. провів з працівниками повторний інструктаж з електробезпеки для 1 групи допуску із записом у журналах реєстрації інструктажів з охорони праці на робочому місці для працівників.


     У Куп’янському професійному аграрному ліцеї з 22 квітня по 28 квітня 2014 року пройшов Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності, присвячений Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається щорічно.     28 квітня в цьому році тиждень пройшов під девізом «Безпека праці та здоров'я під час використання хімічних речовин на виробництві».

   Наказом по ліцею був створений оргкомітет з організації і проведення Тижня з охорони праці і безпеки життєдіяльності.

    Оргкомітетом розроблено план заходів з охорони праці та безпеки життєдіяльності Куп'янського професійного аграрного ліцею. У ході проведення Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи було виконано.

    Протягом Тижня перевірено дотримання вимог нормативно – правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками тощо.

   Інженером з охорони праці Гузеватою О.В. та бібліотекарем Герасимовою Л.М. була організована виставка - конкурс рефератів, плакатів, малюнків та проведена бесіда  за темою «Безпека праці на виробництві».

    Виставку відвідали учні та працівники ліцею. Ознайомилися з виставковою літературою, рефератами: «Хімічні добрива: гербіциди, пестициди та інші»; «Відомості про найпростіші хімічні засоби захисту рослин»; «Хімічна промисловість в Україні»; плакатами, малюнками: «Охорона праці», «Безпека життєдіяльності», «Безпека праці на робочому місці» та іншім.

   Наприкінці Тижня відбулася урочиста лінійка з підбиття підсумків та відзначення активних учасників заходів.  

  

 

  


 

Першого вересня 2014 року класними керівниками та майстрами в/н Куп’янського професійного аграрного ліцею були проведені вступний та первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності з учнями першого, другого та третього курсів. 

    З метою дотримання правил пожежної безпеки, електробезпеки  і на виконання Закону України " Про охорону праці " в вересні місяці 2014 року проводяться повторні інструктажі з охорони праці, пожежної та електробезпеки.

   В кабінеті «Охорона праці» з працівниками були проведені:

- повторний інструктаж з пожежної безпеки, відповідальним за протипожежний стан у ліцеї;

- повторний інструктаж з електробезпеки, відповідальним за електрогосподарство ліцею;

 

- повторний інструктаж з охорони праці, керівники адміністративного, виховного, виробничого, господарчого підрозділів ліцею.


                

                                                


    Напередодні Новорічних свят, вихідних днів та зимових канікул в Куп’янському професійному аграрному ліцеї були проведені інструктажі первинний та цільовий з безпеки життєдіяльності майстрами в/н з учнями ліцею щодо попередження травматизму, надання першої (долікарської) медичної  допомоги, правила   безпеки   взимку та інші.

 Також учні були ознайомлені з діями при рятуванні та наданням першої медичної допомоги потерпілим на льоду і на воді. 

                 У Куп’янському професійному аграрному ліцеї з 22 квітня по 28 квітня 2015 року пройшов Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності присвячений Всесвітньому дню охорони праці, який відзначається щорічно 28 квітня.

Суть проведення «Тижня знань з охорони праці та безпеки життєдіяльності» полягає в ефективній організації навчально-виховного процесу, який дозволятиме учням оволодіти основами знань про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

   Наказом по ліцею був створений оргкомітет з організації і проведення Тижня з охорони праці і безпеки життєдіяльності.

    Оргкомітетом розроблено план заходів з охорони праці та безпекижиттєдіяльності Куп'янського професійного аграрного ліцею. У ході проведення Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи було виконано.

    Протягом Тижня перевірено дотримання вимог нормативно – правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками тощо.

         В продовж Тижня був проведений день цивільного захисту. Таким чином, день цивільного захисту - провідний день у вирішенні головних завдань "Тижня знань з охорони праці та  безпеки життєдіяльності", оскільки спрямований на формування в учнів нового мислення, нових підходів та поглядів на вирішення проблем безпеки, які полягають в гуманному, людяному та розумному відношенні до надбань цивілізації та поваги до навколишнього середовища.

   Інженером з охорони праці Гузеватою О.В. та бібліотекарем Герасимовою Л.М. була організована виставка - конкурс рефератів, плакатів, малюнків та проведений урок – реквієм  за темою «Чорнобиль. Гіркий спомин і вічний біль».

    Виставку відвідали учні та працівники ліцею. Ознайомилися з виставковою літературою, рефератами: «Охорона праці неповнолітніх за трудовим законодавством»; «Система управління  охороною праці - СУОП»;  «Техніка безпеки і охорони праці при виконанні слюсарних робіт».

     На при кінці Тижня відбулася урочиста лінійка з підбиття підсумків та відзначення активних учасників заходів. 

 


 
В рамках тижня з охорони праці,  24 квітня 2015 року в Куп’янському професійному аграрному ліцеї був проведений День цивільного захисту. Комісія відпрацювала питання проведення Дня цивільного захисту. Були проведені практичні заняття  з питань застосування засобів пожежного захисту, вікторина з учнями з питань безпеки життєдіяльності, цивільного захисту, практичні заняття щодо виконання нормативів цивільного захисту та пожежної безпеки. Активну участь у заході прийняли всі працівники та учні ліцею. Після закінчення  були підведені підсумки проведення Дня цивільного захисту з керівним складом ЦЗ та педагогічним колективом ліцею.

 


Згідно Положення «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально - виховного процесу в установах і закладах освіти» та затверджених програм, 1 вересня 2015 року класними керівниками та майстрами в/н Куп’янського професійного аграрного ліцею були проведені вступний та первинні інструктажі з безпеки життєдіяльності з учнями першого, другого та третього курсів .

 16.10.2015 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї згідно Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, затвердженого Наказом Держнаглядохоронпраці України від 26.01.2005р. № 15, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 15.02.2005р. за № 231/10511 було проведено перевірку знань з новоприйнятими працівниками ліцею з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної та електробезпеки.

         Перевірку знань та розробку білетів проводила постійно діюча комісія ліцею з перевірки знань з питань охорони праці в складі: голова – заступник директора з НВР  Насоненко С.І.; члени комісії: інженер з охорони праці Гузевата О.В., голова профспілки Дворецький П.М.

         Під час перевірки працівники виявили задовільні знання з питань охорони праці, безпеки життєдіяльності, пожежної та електробезпеки про що було зазначено в протоколі з перевірки знань.

14 грудня 2015 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї з метою підвищення рівня антитерористичної підготовки була проведена роз’яснювальна робота серед учнів та працівників ліцею з питань безпеки життєдіяльності «Першочергові дії персоналу підприємств, установ та організацій у разі загрози вчинення терористичних або диверсійних актів ».

         На інформаційних стендах були розміщені листівки, щодо посилення пильності громадян з метою недопущення терористичних актів, диверсій та інших надзвичайних подій.
 

     Напередодні Новорічних свят, вихідних днів та зимових канікул в Куп’янському професійному аграрному ліцеї були проведені інструктажі первинний та цільовий з безпеки життєдіяльності майстрами в/н з учнями ліцею щодо попередження травматизму, надання першої (долікарської) медичної  допомоги, правила   безпеки    взимку та інші.

    Також учні були ознайомлені з діями при рятуванні та надання першої медичної допомоги потерпілим на льоду і на воді.

 

 

  

В рамках тижня з охорони праці, 22 квітня 2016 року в Куп’янському професійному аграрному ліцеї був проведений День цивільного захисту. Комісія відпрацювала питання проведення Дня цивільного захисту. Були проведені практичні заняття з питань застосування засобів пожежного захисту, переглянутий навчальний фільм «Надання першої медичної допомоги потерпілим», практичне відпрацювання навиків надання першої медичної допомоги. Активну участь у заході прийняли всі працівники та учні ліцею. Після закінчення  були підведені підсумки проведення Дня цивільного захисту з керівним складом ЦЗ та педагогічним колективом ліцею.

   

       У Куп’янському професійному аграрному ліцеї з 22 квітня по 28 квітня 2016 року пройшов Тиждень з охорони праці та безпеки життєдіяльності під девізом: «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

Суть проведення «Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності» полягає в ефективній організації навчально-виховного процесу, який дозволятиме учням та працівникам оволодіти основами знань про здоровий спосіб життя, формувати правила безпечної поведінки та дотримання їх у різних життєвих ситуаціях.

         Наказом по ліцею був створений оргкомітет з організації і проведення Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності.

         Оргкомітетом розроблено план заходів тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності Куп'янського професійного аграрного ліцею. У ході проведення Тижня з охорони праці та безпеки життєдіяльності всі заплановані заходи було виконано.

         Протягом Тижня перевірено дотримання вимог нормативно – правових актів з питань охорони праці та безпеки життєдіяльності, відповідних інструкцій; ведення журналів реєстрації інструктажів з охорони праці, безпеки життєдіяльності з учнями, працівниками тощо.

         В продовж Тижня був проведений день цивільного захисту. Був переглянутий відеофільм «Управління стресом 5+1 спосіб зняти стрес» та проведена виховна година «Стрес на робочому місці».

   Інженером з охорони праці Гузеватою О.В. був організований і проведений  огляд - конкурс рефератів, плакатів, малюнків з нагоди тижня з охорони праці.

         До дня трагедії на ЧАС була проведена бесіда за темою «Дзвони Чорнобиля».

          Конкурс відвідали учні та працівники ліцею. Ознайомилися з рефератами: «Стрес на робочому місці»; «Роль охорони праці» та «Норми з охорони праці» та інші.

         Наприкінці Тижня відбулася урочиста лінійка з підбиття підсумків та відзначення активних учасників заходів. 

  

 26 квітня 2016 року працівники Куп’янського професійного аграрного ліцею прийняли участь в міському мітингу – реквієму з нагоди 30 річниці трагедії на Чорнобильській АЕС.

 
ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"