укр | рус
ФАЙЛОВИЙ СЕРВЕР
Логiн:
Пароль:
M U
АРХІВ НОВИН
< >
Науково-методична робота
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.

В читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. та бібліотекарем центральної районної бібліотеки Никифоровою А.С. була проведена година – реквієм «Під чорним крилом біди».

02.03.2017
Видатний байкар України
02 березня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею була проведена  літературна година під назвою «Видатний байкар України»
01.03.2017
Змагання
28 лютого 2017 року в ліцеї проведені змагання «Веселі старти» серед навчальних груп.  
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»

15 лютого 2017 року в читальній залі ліцею була проведена година пам'яті  «Афганістан – моя кривава рана»,  до річниці виведення Радянських військ з території Афганістану.

15.02.2017
Попередження суїцидальних проявів
14 лютого 2017 року була проведена бесіда та індивідуальна  консультація з учнями ліцею
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
30.01.2017 року в читальній залі Куп'янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була проведена година вшанування  пам'яті юнаків, які загинули у бою під Крутами 
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
24 січня 2017 року в читальній залі Куп’янського професійного аграрного ліцею бібліотекарем Герасимовою Л.М. була  проведена історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…». 
Науково-методична робота

 Педагогічна рада – консиліум 28 жовтня 2013 року

 Обласний семінар-практикум

31 жовтня 2012 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Водій автотранспортних засобів» на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».
На семінарі були розглянуті питання структури готовності до інноваційної педагогічної діяльності та розвитку інноваційної поведінки педагога. У роботі семінару взяли участь 24 педагогічних працівники з 13 ПТНЗ сільськогосподарського профілю.
Методист НМЦ ПТО у Харківській області В.Ф. Фесенко виступив з доповіддю на тему «Готовність до інноваційної діяльності як важлива професійна якість педагога».
Досвідом роботи поділилися педагогічні працівники Куп’янського професійного аграрного ліцею:
• майстер виробничого навчання С.Д. Видиш – «Використання проблемних виробничо-технічних ситуацій на уроках професійно-практичної підготовки»;
• викладач С.Ф.Дворніков – «Впровадження технологій особистісно орієнтовного навчання на уроках предмета «Агротехнологія».
Викладач ліцею Ю.П. Водолажський провів відкритий урок-змагання з предмета «Трактори» на тему «Система охолодження. Охолодні рідини». Урок проводився з використанням інтерактивних методів: «Бліц-тайм», «Мікрофон», «Естафета». Учні виконували інтерактивні вправи: «Чиста дошка», «Детектор правди», «Розірвана шпаргалка», «Одна хвилина».
Після самоаналізу та обговорення уроку учасники семінару обмінялися досвідом роботи та відзначили, що педагогічні колективи ПТНЗ сільськогосподарського виробництва основні свої задачі вбачають у прищепленні учням інтересу до предметів та професії, в активізації їх пізнавальної діяльності.

 

 

 

 


 
20 лютого 2014 року в групі ТР-53С з професії «Тракторист-машиніст с/г виробництва. Слюсар з ремонту с/г машин та устаткування. Водій  автотранспортних засобів» проведено відкритий урок з предмету «Сільськогосподарські машини» викладачем Солониною О.П. Тема уроку «Призначення робочих органів комбайнів» викликала інтерес учнів. Члени методичної комісії педагогічних працівників з предметів професійної підготовки, які були присутні на уроці, відзначили доцільність використання методичних прийомів та дидактичних засобів. Робота з плакатами та макетами, перегляд відеосюжетів про функції робочих органів комбайнів, інформація про історію та сучасні технічні досягнення в галузі комбайнобудування дозволили викладачеві досягти навчальних задач уроку.
 

5 січня 2015 року відбулося засідання педагогічної ради Куп’янського професійного аграрного ліцею«Про підсумки роботи педагогічного колективу за І семестр 2014/2015 навчального року та напрями підвищення ефективності педагогічної  діяльності».

Приємною подією стало нагородження Дипломом урядового уповноваженого з питань етносоціальної політики учнів ліцею та викладача  української мови та літератури Ткачук О.І., які стали лауреатами Всеукраїнського історико-літературного конкурсу, присвяченого творчості М. Коцюбинського і С. Параджанова.

 

 
 

 
ПОШУК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"