укр | рус
ФАЙЛОВЫЙ СЕРВЕР
Логин:
Пароль:
M U
АРХИВ НОВОСТЕЙ
< >
Науково-методична робота
26.04.2017
26 квітня 2017 року – річниця Чорнобильської трагедії.
02.03.2017
Видатний байкар України
01.03.2017
Змагання
16.02.2017
Година пам'яті «Афганістан – моя кривава рана»
15.02.2017
31.01.2017
Вечір пам'яті Героїв Крут
25.01.2017
Історична година , присвячена Дню Соборності України «Подія, що пережила час…».
Науково-методична робота

Обласний семінар-практикум

31 жовтня 2012 року у Куп’янському професійному аграрному ліцеї відбувся обласний постійно діючий семінар-практикум для педагогічних працівників професій «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва», «Слюсар з ремонту сільськогосподарських машин та устаткування», «Водій автотранспортних засобів» на тему: «Впровадження інноваційних педагогічних технологій на уроках предметів професійно-теоретичної та професійно-практичної підготовки».
На семінарі були розглянуті питання структури готовності до інноваційної педагогічної діяльності та розвитку інноваційної поведінки педагога. У роботі семінару взяли участь 24 педагогічних працівники з 13 ПТНЗ сільськогосподарського профілю.
Методист НМЦ ПТО у Харківській області В.Ф. Фесенко виступив з доповіддю на тему «Готовність до інноваційної діяльності як важлива професійна якість педагога».
Досвідом роботи поділилися педагогічні працівники Куп’янського професійного аграрного ліцею:
• майстер виробничого навчання С.Д. Видиш – «Використання проблемних виробничо-технічних ситуацій на уроках професійно-практичної підготовки»;
• викладач С.Ф.Дворніков – «Впровадження технологій особистісно орієнтовного навчання на уроках предмета «Агротехнологія».
Викладач ліцею Ю.П. Водолажський провів відкритий урок-змагання з предмета «Трактори» на тему «Система охолодження. Охолодні рідини». Урок проводився з використанням інтерактивних методів: «Бліц-тайм», «Мікрофон», «Естафета». Учні виконували інтерактивні вправи: «Чиста дошка», «Детектор правди», «Розірвана шпаргалка», «Одна хвилина».
Після самоаналізу та обговорення уроку учасники семінару обмінялися досвідом роботи та відзначили, що педагогічні колективи ПТНЗ сільськогосподарського виробництва основні свої задачі вбачають у прищепленні учням інтересу до предметів та професії, в активізації їх пізнавальної діяльності.

 

 

 

 

 

 


ПОИСК ПО САЙТУ


f3
f3
f3
ped
Фанки Лайн 
© 2007 "Купянський професійний аграрний ліцей"